Jakość

Zarządzanie jakością przynosi efekty na długo zanim końcowy produkt trafi w ręce klienta. Szczegółowa specyfikacja i charakterystyka surowców, zgodne z obowiązującymi normami i przepisami, ma swoje korzenie w wieloletnim doświadczeniu rynkowym i definiuje oczekiwania wobec towarów. Szczególnie w przypadku aluminium grupa dostawców oferujących specjalistyczną metodę obróbki surowca jest wyjątkowo wąska.

Dzięki długotrwałym relacjom z naszymi dostawcami możemy oferować klientom najwyższą jakość materiałów, z których wykonane są produkty QIK, co skutkuje bezpieczeństwem w ich instalacji i eksploatacji. 

Innowacje i rozwój

Możliwości, jakie otwierają przed nami instalacje z rur wielowarstwowych, wciąż wykorzystane są tylko częściowo. Marka QIK nieustannie dąży do maksymalnego spożytkowania tego potencjału. Nasza standardowa oferta to tylko punkt wyjścia, zaś priorytetem dla wszystkich związanych z marką QIK specjalistów jest nieustanny rozwój i innowacyjność rozwiązań wprowadzanych na rynek.

Nad doskonaleniem jakości i bezpieczeństwa materiałów, z których wykonane są produkty QIK, codziennie czuwają inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w branży instalacyjno-grzewczej.

To obietnica nieustannego rozwoju, jaką składamy tym, którzy nam zaufali.