You are currently viewing Chcesz wiedzieć więcej? Skorzystaj z Poradnika

Chcesz wiedzieć więcej? Skorzystaj z Poradnika

Poradnik skierowany jest zarówno do profesjonalistów, którzy na co dzień pracują z Systemem Instalacyjnym QIK oraz do tych instalatorów, którzy dopiero tę przygodę chcą z nami rozpocząć. Jest on także świetnym materiałem dla pracowników firm i hurtowni instalacyjnych chcących usystematyzować i pogłębić wiedzę dotyczącą naszego systemu instalacyjnego. Nowa edycja została przygotowana również z myślą o projektantach, zawiera dane pomocne przy wykonywaniu projektów.

Nasze doświadczenia pokazały, że publikacja jest ważnym, często niezbędnym narzędziem pracy, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby Poradnik był kompletny, przejrzysty oraz uwzględniał odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakie docierały do nas podczas spotkań, szkoleń i prezentacji.

Zawartość stanowią: parametry oraz dane techniczne przedstawione w postaci zwięzłych danych zawartych w tabelach lub wypunktowanych w części opisowej, wiedza czysto praktyczna poparta wieloletnim doświadczeniem oraz zdjęcia i ilustracje pozwalające wykonać prawidłowo czynności montażowe i wykonawcze.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? 

Spróbuj znaleźć je tutaj, kliknij i pobierz materiały Poradnik Instalatora QIK

zdjecie poradnik QIK